L'Oréal Paris

Expert Serie Lumino Contrast Röfleli Saçlar İçin Yoğun Maske 500Ml

150.00 TL 91.00 TL (%39 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.

Kuru saçları besler, pürüzsüzleştirir ve hassaslaşmış bölümlere ekstra bakım yapar. Hassaslaşmış boy ve uçları disiplin altına alır.

Lipit kaybını önlemek ve röfleli telleri beslemek için röfleleri tellere tutam tutam derinlemesine bakım yapar. 
Röfleli saç telleri temizlenir ve ışıltıya kavuşur.
Saç ışıl ışıl ve hafif bir doku kazanır.
 Lumino contrast içerisindeki ikili aktif bileşen röfleli saçları parlaklaştırır.kıllı bakım moleküleri röfleli saçları ayırt ederek saçın geri kalanını ağırlaştırmadan yalnızca röfleli tellere bakım yapar.Bu akıllı moleküller ile taşınan Nutriceride yalnızca hassas telleri besler.Saçın A ve B bölgesinde etkilidir.Antioksidan E Vitamini: saçların hava ile temas halinde oksitlenmesini engeller.
UV Filtresi: ışık ile oksidasyonun önüne geçer.
Magnezyum: güçlendirici etkisi ile bilinir.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla L'Oréal Paris ürünü Daha fazla Saç Maskesi ürünü