• Lope Jewellery BÜYÜK BOY TÜY SALLANTILI HALKA KÜPE
Kargo Bedava
Lope Jewellery

BÜYÜK BOY TÜY SALLANTILI HALKA KÜPE

4,100.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
1.7 Gr 14 Ayar Altın, 0.025 Karat Beyaz Pırlanta. Bu ürün tek olarak satılmaktadır. Tüy uzunluk: 2.8cm

Sürtünme ve temas kaynaklı küçük cizilmelere engel olmak için takilarinizi kullanmadığınız zamanlarda orjinal paketinde veya koruyucu bir kılıf içinde muhafaza edin. Altin yuzeyin ve pirlantalarin parlaklığını korumak icin kumas bez yardimiyla silebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Lope Jewellery tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Lope Jewellery tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Lope Jewellery ürünü Daha fazla Küpe ürünü