• Liri Ruby Hobo Bag
  • Liri Ruby Hobo Bag
  • Liri Ruby Hobo Bag
Kargo Bedava
Liri

Ruby Hobo Bag

2,500.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 1 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
- Ürününüzü herhangi bir doğrudan ısı kaynağından (radyatörler, güneş tarafından aşırı ısınan araç iç mekanları vb.) uzak tutun. -Ayakkabı cilası,yağlı ve alkollü, çözücü özelliği olan ürünler kullanılmamalıdır. -Çanta su ile temas etmesi halinde silinmemeli,renksiz,yumuşak ve temiz bir bezle nemi alınmalıdır. -Çantalarımız naturel deri ile üretildikleri için yağmura karşı oldukça hassastır. Özenli kullanımı tavsiye edilir. -Deri çantaların açık renkli kumaşlarla özenli kullanılması gerekir. -Deri ürünler kullanıldıkça renklerinde doğal bir koyulaşma gözlemlenebilir. -Saklarken ,formunu koruması için çantaların içerisi yumuşak ve temiz bir malzeme ile doldurulmalı,dik yerleştirilmeli ve saklama kılıfında muhafaza edilmelidir. - Yağlı maddeler, kozmetikler, parfümler ve hidroalkolik solüsyonların yanı sıra renkli pigmentlerini ürüne aktarabilecek herhangi bir malzeme (dergi, diğer deriler vb.) İle temastan kaçının. -Süet ürünlerin kullanımında çok dikkatli olunmalıdır. Sıvı ve yağ lekesi üründe kalıcı hasar oluşturabilir. -Süet ve nubuk türü ürünlerin özel bakım malzemeleri ile temizlenmesi gerekmektedir.  -Ürününüzü aşındırıcı yüzeylere sürtmemeye dikkat ediniz. - Astardaki yüzeysel izler için kuru, yumuşak, açık renkli bir bezle silmenizi tavsiye ederiz. Deri astarlar kuru temizleme işlemlerine uygun değildir. - Ürününüzü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmaktan kaçının.

Bu ürün Lidyana adına Liri tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Liri tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Liri ürünü Daha fazla Omuz Çantası ürünü