• Lio Jewelry 925 Ayar Pembe Altın Kaplama Gümüş Mineli Yuvarlak Küçük Göz Bileklik
  • Lio Jewelry 925 Ayar Pembe Altın Kaplama Gümüş Mineli Yuvarlak Küçük Göz Bileklik
Lio Jewelry

925 Ayar Pembe Altın Kaplama Gümüş Mineli Yuvarlak Küçük Göz Bileklik

79.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR. AYNI GÜN KARGOYA TESLİM EDİLİR.
925 Ayar Pembe Altın Kaplama Gümüş Renk: Pembe Altın Kaplama Tüm ürünlerin gümüş, sarı ve rose renk seçenekleri mevcuttur. Görseldeki ürün rose kaplamadır.Renk tercihinizi seçenekler kısmından yapabilirsiniz.Parfüm, deodorant, sabun ,krem gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır. Kutu veya kapalı ortamda muhafaza edilmelidir.
Bilekilk boyutu: 18 cm
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Lio Jewelry ürünü Daha fazla Bileklik ürünü