• Linya Jewellery Liz & Taşlı Yüzük Gold
  • Linya Jewellery Liz & Taşlı Yüzük Gold
Kargo Bedava
Linya Jewellery

Liz & Taşlı Yüzük Gold

375.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
925 Ayar Gümüş, 22K altın kaplamadır. Ayarlanabilirdir. Beyaz Zirkon Taş Kullanılmıştır. *Parfüm,krem, çamaşır suyu vb deterjanlar ile temasından kaçınılmalıdır. El yapımıdır. Yaklaşık: 2,80 GR civarıdır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Linya Jewellery ürünü Daha fazla Yüzük ürünü