• Limonian Chamos - Salyangoz Özlü Kırışıklık Karşıtı Tonik
  • Limonian Chamos - Salyangoz Özlü Kırışıklık Karşıtı Tonik
Limonian

Chamos - Salyangoz Özlü Kırışıklık Karşıtı Tonik

145.00 TL 125.00 TL (%14 indirim )
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Salyangoz özü içeren, yenileyici ve yaşlanma karşıtı nemlendirici toniktir.Cildi besler ve esnekliği artırır.Salyangoz özleri sayesinde oluşan ince kırışıkların önlenmesine yardımcı olur.Citte kaybolan nemin geri kazanılmasını sağlar. Cildi dış etkenlerden korur.Ciltteki nem/yağ oranını dengelemeyi sağlar.İçeriğindeki asit bileşenleri sayesinde gözeneklerde biriken çeşitli atıkların temizlenmesini sağlar.Kullanım: Yüzünüzü yıkadıktan sonra cildiniz kurumadan cilt bakımının başlangıcı olarak uygulayın.Makyaj pamuğu ya da el ile yüzünüze uygulayabilirsiniz.Cildinize fazla bastırmadan yavaşça cildinize uygulayın.Dilerseniz tampon hareketlerle uygulayabilirsiniz.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Limonian ürünü Daha fazla Tonik ürünü