• LidyCool Kalpler Metal Sticker
  • LidyCool Kalpler Metal Sticker
  • LidyCool Kalpler Metal Sticker
  • LidyCool Kalpler Metal Sticker
  • LidyCool Kalpler Metal Sticker
LidyCool

Kalpler Metal Sticker

9.90 TL 6.21 TL (%37 indirim )
TÜKENDİ
Telefon, iPad, iPhone, defter! Eğlenceli metal sticker LidyCool'u dilediğiniz yere yapıştırabilir, farkınızı stilinizle yansıtabilirsiniz.
Ürünün yapışkan özelliği güçlüdür. Bu nedenle, kullanılacağı alanın özenle seçilmesi tavsiye edilir. 

UYGULAMA 
1- Yağlı kağıdı çıkartıp taşıyıcı bant ile ürünü elinize alın. 2- Yapışacak yüzeyi kuru bez ile temizleyin.3- Ürünü bastırarak yapıştırın ve taşıyıcı bandı çekin.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla LidyCool ürünü Daha fazla Sticker ürünü