• Demet Şener x Lidyana Demet Şener X Lidyana Siyah Balıkçı Yaka Triko
  • Demet Şener x Lidyana Demet Şener X Lidyana Siyah Balıkçı Yaka Triko
Demet Şener x Lidyana

Demet Şener X Lidyana Siyah Balıkçı Yaka Triko

159.00 TL 39.90 TL (%75 indirim )
Dokusunu hissettikten sonra soğuk kış günlerinde vazgeçilmeziniz olacak bir triko. İster tamamlayıcı bir parça olarak kullanarak, patlayacak başka bir parçayla birleştir, ister minimal çizgide ilerleyerek basic başka bir parçayla birleştirebilirsiniz. 
  • Balıkçı yaka
  • Modal triko
MANKEN ÖLÇÜLERİ : Giydiği Beden Standart
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Demet Şener x Lidyana ürünü Daha fazla Kazak ürünü