X
  • Lancome Hypnose Drama Eyes Palette - DR1 Bain De Minut
Lancome

Hypnose Drama Eyes Palette - DR1 Bain De Minut

390.00 TL 189.00 TL (%52 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Lancôme'un Hypnôse Drama Eyes Palette ile çekici, belirgin ve dumanlı gözler. Zengin renk seçeneğine sahip palet, yenilikçi aplikatörleri ve adım adım uygulama teknikleriyle aydınlık, çekici ve dumanlı gözler yaratın. Mükemmel kombinasyonlar yaratmak için renkleri üst üste kullanarak kuru uygulayın. Daha uzun süre kalıcılık ve yoğun renk tonu için ıslak uygulayın. Lancôme'un sahip olduğu eşsiz ıslak kullanım teknolojisi kusursuz, homojen bir yapı ve çok çeşitli görünüm seçeneği sunar. Dramatik ve Dumanlı Gözler,Yoğun Renk, Sınırsız Sayıda Makyaj Sonucu Uygulama Tekniği Hypnôse Drama Eyes Palette: Hypnôse Drama Eyes ile dramatik ve dumanlı gözler yaratmak çok kolay. 1) Aydınlık ve doğal bakışlar için - 3 Renk 1 numaralı rengi sünger aplikatör yardımıyla göz kapaklarına uygulayın. Ardından spatula yardımıyla 2 numaralı renk kaş kemiğinin alt kısmına uygulayın. Son olarak spatulayı ıslatarak göz konturuna çizgi halinde uygulayarak göz çevresini belirginleştirin. 2) Orta yoğunlukta bir makyaj , daha fark edilir bakışlar için - 4 Renk Önceki adımlar uygulandıktan sonra fırça aplikatör yardımıyla gözün dış kenarına rengi uygulayın. 3) Yoğun ve dramatik bakışlar için - 5 Renk Önceki adımlar uygulandıktan sonra gözün iç köşelerine sünger aplikatör ile hafif bir dokunuş yaparak aydınlık bir etki yaratın. Uzman Önerisi: Maksimum seviyede renk yoğunluğu ve kalıcılık için ıslak uygulayın.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Lancome ürünü Daha fazla Göz Farı ürünü