• Lancome Lancome Hypnose Precious Cells Mascara 01
Lancome

Lancome Hypnose Precious Cells Mascara 01

89.00 TL 75.00 TL (%16 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Hypnôse Precious Cells, Lancôme’un kirpikleri gözle görülür oranda canlandıran ilk maskarasıdır.
Kirpikler daha da güçlenir, makyaj temizlenirken kirpik kaybı azalır. Tek tek kirpiklere hacim verir. Sayısı katlanmışçasına yoğun ve unutulmaz kirpikler.
Hypnôse Precious Cells, bünyesinde değerli bitkisel hücre özleri bulunan ve kirpikleri yeniden canlandırmak için tasarlanmış Lash Densifier kompleksi içerir.
Çarpıcı bir teknik yenilik :
Pervane biçimindeki fırça, her bir kirpik için ayrı ayrı ayarlanmış bir hacim için uygun ürün miktarının kirpiğe aktarılmasını sağlar.
Özellikleri
2 kenarı düz : fazlalıklar alındıktan sonra fırçanın yeterince doymasını;
2 kenarı yapılanmış : kirpiklerin mükemmel bir şekilde tek tek ayrılmasını sağlar.
Kirpikler daha da güçlenir, makyaj temizlenirken kirpik kaybı azalır.
İlk kullanımdan itibaren tek bir hareketle pervaneli fırçayı kirpiklerinizin kökünden uca doğru kaydırınız.
Uygulamada kirpikler daha kalın ve uzun görünür. Tek tek kirpikleri hacimlendiren sonuç sayesinde bakışınız daha belirginleşir.
Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Lancome ürünü Daha fazla Maskara ürünü