X
  • Lancaster Lancaster Güneş Koruyucu -Sun Delicate Skin Infusion Spf 50 50 ml
Lancaster

Lancaster Güneş Koruyucu -Sun Delicate Skin Infusion Spf 50 50 ml

215.00 TL 120.36 TL (%44 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Çözüm Güneş Altında Cilt Hassasiyeti Olan Kişiler İçin Eşsiz Formül UVA Filtrelerinin Ötesine Geçmiştir, Cildin Sıkılık ve Elastikiyet Kaybından Sorumlu Olan Infrared Işınlarından Korur Daha Pürüzsüz, Hafif Işıltılı için Yeni Bronzluğu Aktive Eden Kompleksi İçerir Kızarıklık ve Tahriş Riskini Sınırlayan Yatıştırıcı Kompleks İçerir

Bu ürün Lidyana adına Nehir Kozmetik tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Lancaster tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Lancaster ürünü Daha fazla Güneş Bakım Ürünleri ürünü