X

El Bakım

65 adet ürün bulundu

 

El Bakım Ürünleri

Kadın erkek herkesin, cilt ve vücut sağlığına önem vermesi gerektiği günümüzde, el bakım ürünleri en çok tercih edilen kozmetik çeşitleri arasında görülüyor. El ve tırnak bakımının düzenli aralıklarla yapılmasıyla el sağlığı için yararlı bir sürece dahil olunuyor.

Olumsuz çevre ve hava koşullarından kaynaklı olarak el, vücut ve saçlar her zaman zarar görmektedir. Bu zararları en aza indirmek için ise el bakımı, saç bakımı ve vücut bakımı ürünleri kullanılmalıdır. Doğadan ilham alan erkek ve kadın el bakım ürünleri shea yağı, zeytin yağı ve bambu özü gibi doğal besleyici maddeler kullanılarak üretilmektedir. Bu ürünler ellerin ihtiyaç duyduğu mineralleri sağlayarak her zaman yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar. Farklı kokular ile zenginleştirilerek keyifli bir bakım süreci geçirmene olanak verir. Yumuşak ve esnek bir cilt bakımı sunarak her gün düzenli yapılan işlem sonrasında ellerinde oluşan güzellik kalıcı olur. Hassas ciltler için de güneş bakım ürünleri kullanılarak UV ışınlarından korunma sağlanır.

Özel formüllere sahip el bakım kremleri yoğun iş temposu sonrasında elleri yumuşatarak bakım işleminin tamamlamasını sağlar. Bu sayede nasır ve çatlak gibi sorunlarla karşılaşılmasının önüne geçilir. Hava koşullarının da zararlı etkilerinden koruyarak daha sağlıklı ellere kavuşmanı sağlar.

El bakımı sadece bunlarla sınırlı değildir. Tırnak bakımına da yeterli özenin gösterilmesi gerekir. Tırnak bakımında törpü, oje, aseton, tırnak makası, oje kurutucu ve tırnak uzatıcı gibi ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler sayesinde bakımlı, uzun ve kolay kırılmayan tırnaklara sahip olabilirsin. Her zaman elinin güzel ve çekici görünmesini sağlayabilirsin. Lidyana kategorisinde ihtiyacın olan ürünleri hemen sepetine ekle ve alışverişini tamamlama, bakımını erteleme!

El Bakım Fiyatları

El bakım ürün fiyatları kullanacağın ürüne ve markaya göre farklılık göstermektedir. El bakım kremleri sayesinde tırnaklarının etrafındaki etleri kolaylıkla yumuşatabilirsin. Bu sayede manikür işlemin kolay geçer ve kısa sürede muhteşem tırnaklara sahip olmanı sağlar. Farklı renkteki oje çeşitleri sayesinde kıyafetlerine ve tarzına uygun bir seçim yapabilirsin. Nude tonlarının zarafetinden faydalanarak tırnağının daha yumuşak görünmesini istediğin zamanlarda, bakımlı bir cilde kavuşturabilirsin. French oje paketleri sayesinde doğal bir görünüm oluşturabilirsin. Tırnak törpü çeşitleri sayesinde tırnağına dilediğin şekli verebileceğin gibi kırılmalarda ya da soyulmalarda da daha ileriye gitmesini önleyebilirsin. Tırnak sertleştirici bakım ürünleri sayesinde tırnaklarında eksik mineralleri giderebilirsin. Bu sayede tırnakların kolay kırılmaz ve sağlıklı bir şekilde uzar. Tırnak bakım yağları ve serumları kullanım rahatlıkları ve yanında rahat taşınabilir özelliği ile bakımını her zaman istediğin yerde gerçekleştirmeni sağlar. Sen de bu sayede güçlü ve parlak tırnaklarla ellerinin narinliğini öne çıkarabilirsin. İçerisindeki mineraller ve kullanım amacına göre farklılık gösteren bu ürünlere geniş fiyat skalasında ulaşabilirsin.

El Bakım Kampanyaları

Sıklıkla oje kullanılan parmaklarda zamanla sararmalar meydana gelmektedir. Base coat ürünleri sayesinde bu durumun önüne geçebilirsin. Oje öncesi tırnaklara uygulanan bu ürünler ojenin daha uzun kalmasını sağlarken bir yandan da tırnaklarını korur. Özel günlerde de kullanabileceğin, farklı desenlere sahip takma tırnaklar ise pratik kullanım sunuyor. Kısıtlı zamana sahip olduğun anlarda kurtarıcı görevini üstleniyor. Oje kurutucu cilalar ise ojeni kısa sürede kurutarak uzun süre beklemenin önüne geçiyor. Gece yatmadan önce oje sürmek zorunda kalıyorsan kuruması için saatlerce ayakta kalmana gerek kalmıyor. El ve tırnak bakımı her gün düzenli olarak yapılması gereken işlemler arasında. Gün içinde havayla temasın dışında kimyasal madde içeren temizlik ürünleri de oldukça zarar veriyor. Sen de el bakım ürünlerine kampanyalı fiyatlarla ulaşarak bakımını her gün düzenli olarak yapabilirsin. Her zaman yumuşak ve çekici ellere sahip olabilirsin. Derinin pul pul olmasını engelleyebilir ve tırnaklarının bakımlı ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsin.

Yukarı Çık