X

Ruj

559 adet ürün bulundu

 

Ruj Kampanyaları

Aranan markaların ürünlerini tek bir platformda bir araya getiren Lidyana, kozmetik kategorisi altında yüzlerce ürün sunuyor. Makyaj, parfüm, dermokozmetik, cilt bakım ürünleri, saç bakım ürünleri ve güneş bakım ürünleri, her zaman bakımlı görünmek ve kusursuz bir makyaja sahip olmak isteyenlere hitap ediyor. Makyaj grubunda göz kaleminden kapatıcılara, ojeden ruja kadar sayısız ürün yer alıyor.

Hem günlük makyajın hem özel davetlerin ve şık ortamların olmazsa olmazları arasında yer alan ruj, makyaj çantalarındaki yerini hiç kaybetmiyor. Ruj sürmek, dudakları daha belirgin, pürüzsüz ve vurgulu göstererek etkileyici bir görünüm elde etmene olanak tanıyor. Rujlar, içeriğindeki pigmentler ve yağlar sayesinde bir taraftan dudaklara renk veriyor bir taraftan da dudakları nemlendirerek yumuşatıyor. Ruj çeşitleri mat, parlak, ışıltılı ve simli gibi farklı seçenekler sunuyor. Modern dünyada ruj renkleri siyahtan metalik griye kadar her tonu barındırıyor. Kadınların sıklıkla tercih ettiği ve makyajda dudakların ön planda olmasını sağlayan kırmızı ruj renkleri ise sayısız tonu ile alternatiflerini artırıyor. Parlatıcı olarak kullanılan ruj çeşitleri dudak hatlarını belirginleştirirken aynı zamanda dudaklarını besliyor ve nemlendiriyor. Dudaklara bakım yapan ürünleri tercih ederek daha pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüm elde edebilirsin. Ruj çeşitleri lipstick formda, likit formda veya palette satışa sunuluyor. Lipstick ve likit formdaki ruj çeşitleri, kolay uygulanması ve kolay taşınması özellikleri ile öne çıkıyor. Lidyana sayısız ruj renkleri ile her zevke hitap ediyor. Sen de Lidyana ruj kampanyaları ile aradığın ürünü en uygun ruj fiyatları ile satın alabilirsin.

Ruj Ürünleri

Dudaklarını şekillendiren, belirginleştiren ve öne çıkaran ruj çeşitleri seçiminde; ürünün içeriği, yapısı ve rengi önem arz ediyor. İçeriğinde mineral, vitamin ya da doğal yağlar gibi dudaklara bakım yapan faktörlerin yer aldığı ruj çeşitleri sadece dudaklarına renk vermiyor, aynı zamanda dudaklarını nemlendirerek besliyor, onarıyor ve yenilenmesini sağlıyor. Ruj seçerken ürünün yumuşak ve kremsi bir yapıya sahip olmasına ve dudaklara kolayca uygulanmasında da dikkat etmelisin.

Seçtiğin ruj renkleri ten, göz ve saç rengine uyumlu olduğunda daha hoş bir ahenk yakalayabilir ve kombin kolaylığı elde edebilirsin. Böylece hem doğal hem de daha canlı ve enerjik bir görünüme sahip olabilirsin. Ten rengine yakışan ruj çeşitleri için bileklerinde ya da elinin üzerinde değil doğrudan dudaklarında deneme yapabilirsin. Çok açık bir tene sahipsen açık pembe ve turuncu ruj renkleri ile daha yalın bir görünüm yakalayabilirsin. Koyu bir ten rengine sahipsen çok açık ruj renkleri uzak durman gereken tonlar arasında. Kalın dudaklara sahipsen koyu renkli rujlar tercih edebilirsin. İnce dudakların varsa açık tonda parlak ruj renkleri ile hoş bir görünüm elde edebilirsin.

Ruj Fiyatları

Makyajının son dokunuşlarından biri olan ve yüzüne renk katan ruj, uygulaması oldukça pratik makyaj malzemelerinden biri oluyor. Rujunu sürmeden önce dudaklarına iyi bir bakım yapmak ya da dudağını derinlemesine nemlendirmek rujunun daha pürüzsüz görünmesine olanak tanıyor. Rujun daha kalıcı olmasını istiyorsan altına baz olarak dudak kalemi uygulayabilirsin. Rujunu dudak kalemi ile tamamlıyorsan, kalemin ve rujun aynı tonda olmasında özen göstermelisin. Böylece dudak makyajın daha doğal görünecektir.

Kırmızı, bordo, mor, turuncu tonları, şeftali, pembe gibi birçok renkte üretilen rujların yanı sıra nude rujlar da makyaj çantalarının bir parçası oluyor. Nude rujları biraz taşırarak uyguladığında dudaklarının dolgun görünmesini sağlayabilirsin. Çok yoğun bir göz makyajı yaptıysan dudakların için nude ruj tercih ederek makyajını dengeleyebilirsin. Parlak nude rujlar ile dudaklarını olduğundan çok daha dolgun gösterebilir, mat nude rujlar ile daha feminen bir görünüm yakalayabilirsin. Lidyana, parlak, mat, simli, likit ya da lipstick ruj ürünleri ile beklentilerini karşılıyor. Lidyana’nın zengin renk alternatifi sayesinde sana en yakışan ruju kolaylıkla bulabilirsin. En uygun ruj fiyatları ile her zaman bakımlı ve kusursuz bir görünüm elde edebilirsin.

Yukarı Çık