X

Pudra

20 adet ürün bulundu

 

Pudra kampanyaları

Dünyaca ünlü markaların aranan ürünlerini tek bir platformda toplayan ve stilinden vazgeçmeyenlere hitap eden Lidyana, kozmetik kategorisi altında BB-CC kremlerden göz kalemlerine, ojelerden pudra çeşitlerine kadar yüzlerce ürün grubu sunuyor. Farkı ton ve yapıdaki pudra çeşitlerini inceleyerek cilt tipine ve cilt rengine göre pudrayı bulabilir, makyajınla tarzını tamamlayabilirsin.

Pudra en temel makyaj ürünlerinden biri olarak kabul ediliyor. Pudra çeşitleri fondöten ya da kapatıcı görevi görmüyor ya da cilt rengini eşitleyen makyaj ürünleri arasında sayılmıyor ancak makyajın mat görünmesine olanak tanıyarak kalıcılığını artırıyor. Bu nedenle pudra çeşitleri makyajını gösteren ve gün boyu yüzünde kalmasını sağlayan en işlevsel makyaj ürünlerinden biri olarak kabul ediliyor. Yağlı bir cilde sahipsen, pudra yardımıyla makyajının nem ve terleme nedenlerle bozulmasını önleyebilir, aynı zamanda parlamayı engelleyebilirsin. Doğru pudra seçerek ve pudrayı yüzüne doğru uygulayarak cilt makyajını kusursuz hale getirebilirsin. Yüksek örtücülük sağlayan ve gün içinde oluşabilecek yağ fazlasını dengede tutan ürünler, hem cildinin nemli kalmasına olanak tanıyor hem de ışıltılı ve sağlıklı görünen bir cilt vadediyor. Kompakt pudra çeşitleri ile makyajın için son rötuşları yapabilir, doğal güzelliğini koruyabilirsin. Lidyana’da bulabileceğin hafif yapılı pudra çeşitleri ile pürüzsüz ve doğal bir görünüm yakalayabilirsin. Lidyana pudra kampanyaları, cilt tipine ve cilt rengine en uygun ürünleri en uygun fiyatlarla beğenine sunuyor.

Pudra çeşitleri

Makyajının gün boyu taze ve canlı kalması için makyaj çantanın olmazsa olmazları arasında yer alan pudra çeşitleri farklı cilt tiplerine uygun olarak üretiliyor. Pudra seçerken öncelikle cilt tipini doğru belirlemeli ve sana uygun ürünleri tercih etmelisin. Çünkü senin için uygun olmayan pudralar yapay bir görünüme neden oluyor. Yağlı, karma, kuru ya da hassas ciltlere özel pudralar cilt tipine göre gereksinimlerini karşılıyor. Cilt rengine uygun pudra seçmek de bakımlı ve doğal görünüm için dikkate alman gereken faktörler arasında yer alıyor. Kullandığın fondötenle aynı renk ve tonda bir pudrayı seçmeye özen göstermelisin. Pudrayı sadece makyajını matlaştırmak için kullanıyorsan transparan pudra çeşitlerini tercih edebilirsin.

Pudralar toz pudra ya da kompakt pudra olarak üretiliyor. Toz pudralar daha çok cilde aydınlık ya da parlaklık katmak için kullanılıyor. Toz pudraya göre daha pratik kullanım sunan kompakt pudra çeşitleri ise fondöten kullanmaktan hoşlanmayan kadınların sıklıkla tercih ettiği ürünlerden biri oluyor.

Pudra fiyatları

Makyajını sabitleyen ve gün boyu sıcak ve ışıltılı görünmene destek olan pudra çeşitlerinin yüze doğru şekilde uygulanması gerekiyor. İster toz formda ister kompakt formda pudra kullan, ürünü uygulamadan önce yüzünü mutlaka temizlemeli ve nemlendirmelisin. Fondöteni yüzüne uyguladıktan sonra toz pudrayı makyaj süngeri ya da makyaj fırçası yardımıyla fondötenin üzerine uygulayabilirsin. Pudrayı tampon hareketlerle uygulayarak daha doğal bir görünüm yakalayabilirsin. Toz pudrayı önce yanaklarına ardından tüm yüzüne uygulamalısın. Son olarak hafifçe yüzünü parmaklarınla ovalayabilir ve ürünü cildine iyice dağıtabilirsin.

Fondöten kullanmayan kadınların da ilk tercihi olan kompakt pudra çeşitleri dağılmadığından toz pudraya göre daha kolay uygulanabiliyor. Toz pudrada olduğu gibi kompakt pudra da sünger yardımı ile sürülüyor. Ancak kompakt pudra tampon hareketler yerine ovalama tekniği ile uygulanıyor. Pudranı gün içinde makyaj süngerini kullanarak tazeleyebilirsin. Daha fazla kapatıcılık özelliği için fırça kullanabilirsin. Lidyana, sayısız alternatif sunarak cilt tipine ve cilt tonuna en uygun pudra çeşitlerini seçmene olanak tanıyor. Lidyana, en uygun pudra fiyatları ile her bütçeye hitap ediyor.

Yukarı Çık