X

Kaş Kalemi

22 adet ürün bulundu

 

Kaş Kalemi Kampanyaları

Lidyana dünyaca ünlü markaların ürünlerini en uygun fiyatlarla satışa sunuyor. Kozmetik kategorisi altında makyaj, yüz bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, dermokozmetik, güneş bakım ürünleri ve parfüm alt grupları yer alıyor. Makyaj grubunda rujdan kaş kalemine, BB-CC kremlerden maskaraya kadar gereksinim duyduğun her ürünü bulabilirsin.

Lidyana, kaş kalemi çeşitleri ile kaşlarını pratik bir şekilde dilediğin gibi şekillendirmeni sağlıyor. Kaş kalemi çeşitleri kaş diplerini mat, kadifemsi ve pudralı yapısı ile doldurarak doğal bir görünüm vadediyor. Bir tarafı kaş fırçası bir tarafı kaş kalemi olan çift taraflı kalemler sayesinde kaşların gün boyu mükemmel görünüyor. Bir tarafı aydınlatıcı olan çift taraflı kalemler aynı zamanda kaşlarını kaldırma etkisi de sunuyor. Palet formdaki ürünlerde birden fazla renk tonu bulunuyor. Palette yer alan renk tonlarını fırça yardımıyla kaşlarına uygulayabilirsin. Kaş maskarası olarak bilinen ürünler de kaş makyajı için sıklıkla tercih ediliyor. Kaş maskarası ya da kaş jeli ürünleri fırçası sayesinde kaşlarını birbirine yapıştırmadan şekillendiriyor. Fırça sayesinde kaşlarına doğru miktarda jel uygulayabilir ve istersen daha fazla yoğunluk için kaş kalemini kullanabilirsin. Kaç maskarasını kaşlarının çıkış yönünden yukarı doğru pratik bir şekilde uygulayabilir ve doğal ve şekilli kaşlara sahip olabilirsin. Daha canlı ve daha belirgin kaşlar için Lidyana’da yer alan sayısız alternatifi inceleyebilirsin. Lidyana kaş kalemi kampanyaları sayesinde aradığın ürünü en uygun fiyatlarla satın alabilirsin.

Kaş Kalemi Çeşitleri

En temel makyaj malzemelerinden biri olan kaş kalemleri kaşlarının daha belirgin ve sağlıklı görünmesine olanak tanıyor. Makyaj çantalarının vazgeçilmezi olan kaş kalemi çeşitleri, kaşlarının arasındaki boşlukları doldurmana yardımcı oluyor. Doğal bir görünüm için kaş kalemi çeşitleri ile kaşlarının aynı renkte olmasına dikkat etmelisin. Kaş kalemleri, aradaki boşlukları doldurduğundan farklı tonlar kaşlarında yapay bir görünüm oluşturabiliyor.

Kaş kalemini seçerken kaliteye de önem vermelisin. Kaliteli ürünler hem gün boyu kalıcılık sağlıyor ve dağılmayarak sabit kalıyor hem de kaşlarına zarar vermiyor. Kalitesiz ürünler terleme ya da nem gibi etkenler nedeniyle gün içinde kolayca dağılarak bakımsız bir görünüme neden olabiliyor. Kaş kalemi seçiminde sana uygun ton ve kalite yanında ürünün yapısı da önem arz ediyor. Seçeceğin kaş kaleminin yumuşak uçlu olması dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında yer alıyor. Yumuşak uçlu kaş kalemini kaşlarına daha kolay ve kısa sürede uygulayabilirsin. Kolay uygulama kaşlarının tahriş olmasını da önlüyor. Sert uçlu kaş kalemleri sürtünmeden dolayı kaşlarını tahriş ederek dökülmelere yol açabiliyor.

Kaş Kalemi Fiyatları

Kaş kalemini uygulamadan önce kaşlarını yukarı doğru tarayarak aradaki boşlukları ortaya çıkarmalısın. Bir tarafı fırça bir tarafı kalem olan çift taraflı kaş kalemleri sayesinde kaş makyajını tek bir ürünle pratik bir şekilde yapabilirsin. Kaşlarını fırça yardımıyla taradıktan sonra kaş kalemini bütün kaşa uygulamak yerine sadece ortaya çıkardığın boşluklara uygulamak daha doğal bir görünüm elde etmeni sağlıyor. Kaş kalemini kaşlarına bastırmadan çok hafif dokunuşlarla yukarıdan aşağıya doğru uygulamalısın. Kaşları sabitlemek için kullanılan kaş maskarasını ve kaş jelini ise kaşların çıkış yönünden yukarı doğru tarayarak uygulayabilirsin.

Kaş kaleminin ucunu her kullanımdan önce açmak daha kolay uygulama sağlıyor. İnce uçlu kaş kalemiyle boşlukları doğru bir şekilde tamamen doldurabilirsin. Kalemin ucunu açmak taşma riskini de en aza indiriyor. Lidyana yumuşak uçlu, kaliteli ve kalıcı kaş kalemi çeşitleri ile stilinin peşinden koşan ve her zaman bakımlı görünmek isteyenlere hitap ediyor. Sen de en uygun kaş kalemi fiyatları ile aradığın ürüne kolaylıkla sahip olabilirsin.

Yukarı Çık