X

Kapatıcı

32 adet ürün bulundu

 

Kapatıcı Kampanyaları

Lidyana dünyaca tanınan markaların ürünlerini en uygun fiyatlarla beğenine sunuyor. Giyim ürünleri, ayakkabı, çanta, aksesuar, saat, kozmetik gibi kategoriler altında yer alan yüzlerce ürün grubu model çeşitliliği sayesinde her zevke hitap ediyor. Kozmetik kategorisinde bulunan parfüm, makyaj, dermokozmetik, cilt ve vücut bakımı, saç bakım ve güneş bakım ürünleri her zaman şık ve ışıl ışıl görünmene katkı sağlıyor. Makyaj grubunda göz kaleminden ruja, maskaradan kapatıcıya kadar aradığın tüm makyaj ürünlerini bulabilirsin.

Kadınlar için temel makyaj malzemelerinden biri olan kapatıcı çeşitleri, yüzdeki sivilceleri, gözaltı morluklarını, siyah noktaları, kızarıklık gibi renk düzensizliklerini ya da cilt lekelerini saklamaya olanak tanıyor. Cilt sorunlarının kapanmasında fondöten kadar etkili olan kapatıcı çeşitleri, yoğun bir formüle sahip olduğundan tüm yüze değil sadece sorunlu bölgeye sürülüyor. Likit ya da katı formda üretilen ve makyajının daha kusursuz ve pürüzsüz görünmesine imkan tanıyan kapatıcı çeşitleri, makyaj için bölgesel baz olarak adlandırılıyor. Mineral ve vitamin içeriği sayesinde cildi besleyen ve nemlendiren kapatıcı çeşitleri, aynı zamanda yüzünüze aydınlık bir görünüm veriyor. BB kapatıcılar, cildin daha genç ve sağlıklı görünmesine destek olurken, kalem aydınlatıcılar sayesinde gözaltı morluklarını kolaylıkla yok edebilirsin. Kırışık ve çizgileri doldurmaya yarayan krem kapatıcılar ise hafif formülü ile beğeni topluyor. Lidyana, BB kapatıcı, krem kapatıcı, pot kapatıcı, kalem kapatıcı ve tüp kapatıcı çeşitleri ile tüm beklentilerini karşılıyor. Lidyana kapatıcı kampanyaları ile aradığın ürüne en uygun fiyatlarla sahip olabilirsin.

Kapatıcı Çeşitleri

Makyaj çantalarının olmazsa olmazı olan kapatıcılar farklı renklerde ve farklı yapılarda üretiliyor. Sana hangi kapatıcının uygun olduğuna karar vermen için öncelikle kapatıcıyı ne amaçla kullanmak istediğini belirlemen gerekiyor. Ürünü gözaltı morluklarını, sivilce ya da lekeleri gizlemek için kullanacaksan, cilt tonundan 1 ya da 2 ton daha açık renkteki kapatıcıları deneyebilirsin. Gözaltı morlukların çok yoğun değil ise, doğal bitişli kapatıcılar kullanabilir, gözaltını aydınlatabilirsin. Kapatıcıyı yüzündeki renk eşitsizliğini gidermek için kullanacaksan yeşil ya da sarı tondaki renkli kapatıcıları inceleyebilirsin. Ayrıca kamuflaj paletler farklı renkte kapatıcıları tek bir palette sunuyor ve farklı cilt sorunlarını farklı renkte ürünlerle kapatmana yardımcı oluyor.

Kapatıcı seçiminde cilt tipin de önemli unsurlar arasında yer alıyor. Eğer kuru bir cilde sahipsen göz çevreni ve cildini nemli tutacak ürünleri tercih etmelisin. Yağlı ya da karma bir cildin varsa daha mat bitişli kapatıcı çeşitleri tercih edebilirsin. Solgun bir cildine sahipsen, yüzünü aydınlatmak ve cildine ışıltı katmak için aydınlatıcı özellikli kapatıcılar kullanabilirsin.

Kapatıcı Fiyatları

Kapatıcıyı kullanmadan önce ilk yapılması gereken cildi nemlendirmektir. Kapatıcı, nemli cilde daha rahat sürülür ve daha iyi emilir. Kapatıcıyı yapısına göre fırça, sünger yardımıyla ya da parmak uçlarınla sürebilirsin. Ürünü göz çevresine uyguluyorsan, az miktarda alarak makyaj fırçası, sünger veya parmak uçlarınla gözaltına tampon hareketlerle yayman ve göz pınarından başlayıp dış tarafa doğru yavaşça dağıtman gerekiyor. Yüzünü aydınlık göstermek istiyorsan kapatıcıyı gözaltına ters üçgen şeklinde uygulayabilirsin.

Sivilce ya da cilt lekelerini gizlemek istiyorsan, bu bölgelerin üzerine kapatıcı uygulayabilirsin. Dokulu ve yapay bir görünüm oluşmaması için kapatıcıyı iyice dağıtman ve bir kat kapatıcı uygulaman gerekiyor. Sivilceni kapatmak için parmak uçların yerine fırça kullanabilirsin. Tüm leke ve sivilceleri gizledikten sonra transparan bir pudra ile kapatıcıyı sabitleyebilirsin. Yüzünü aydınlatmak için ise burun çizgine, çenene, elmacık kemiklerinde kontür bölgesinin alt kısmına ve ters üçgen şeklinde göz altlarına kapatıcı uygulayabilir, doğal gölgelendirmeler elde edebilirsin. Lidyana gereksinimlerini ve beklentilerini karşılayacak sayısız kapatıcı seçeneği sunuyor. Farklı yapı ve renkte kapatıcılar en uygun kapatıcı fiyatları ile Lidyana’da seni bekliyor.

Yukarı Çık