X

Eyeliner

52 adet ürün bulundu

 

Eyeliner Kampanyaları

Dünyaca ünlü markaları tek bir platformda buluşturan Lidyana, giyim ürünlerinden ayakkabıya, aksesuardan kozmetiğe kadar yüzlerce ürün grubu ile stilinin peşinden gidenlere hitap ediyor. Kozmetik grubunda parfümler, makyaj malzemeleri, cilt bakımı ürünleri, saç bakımı ürünleri, dermokozmetik ve güneş bakım ürünleri yer alıyor. Lidyana, göz makyajının olmazsa olmazlarından olan eyeliner çeşitleri ile tüm kadınlar için kusursuz bir görünüm vadediyor. Kirpik diplerine ve göz kapağına daha net ve daha kalıcı çizgiler çekmene yardımcı olan eyeliner çeşitleri ile her zaman makyajını mükemmel bir dokunuş katabilirsin.

Eyeliner ürünleri gözleri vurgulamak için kullanılıyor. Piyasada bulunan jel, krem, kalem ya da likit eyeliner çeşitleri arasından senin için en uygun olanını seçerek makyajını tamamlayabilirsin. Likit eyelinerlar, küçük bir şişe içerisinde bulunuyor ve ince uçlu fırça yardımıyla sürülüyor. Likit eyeliner’ın ince fırçası ile kirpiklerinin diplerine kolaylıkla ince bir hat çizebilir ve kirpiklerini belirginleştirebilirsin. Jel ya da krem eyeliner ürünleri de fırça yardımıyla sürülüyor. Kalem eyeliner ürünleri kolay kullanım sunmaları ile günlük hayatta kadınlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Lidyana siyah, kahverengi, yeşil, füme gibi farklı renk eyelinerları ile tercih alanını genişletiyor. Waterproof özellikli eyeliner ürünleri kalıcılığı ile öne çıkıyor. Eyeliner’ını göz şekline ve makyajına göre uygulayarak kusursuz bir görünüm elde edebilirsin. Lidyana eyeliner kampanyaları istediğin eyeliner’ı en uygun fiyatlarla satın almana olanak tanıyor.

Eyeliner Ürünleri

Eyeliner ürünleri kullanım şekline ve yapısına göre farklılık gösteriyor. Kalem eyelinerlar kolay uygulanmaları nedeniyle eyeliner çekemediğini düşünenlerin imdadına yetişiyor. Daha kolay kontrol edilebilen kalem eyeliner’ı, üst göz kapağına ya da alt kirpiklerinin dibine rahatlıkla uygulayabilirsin. Kalem eyeliner’ınla göz çevrene ince bir çizgi çekip, şakaklarına doğru bir kuyruk yapabilir ve dikkat çekici bakışlara sahip olabilirsin.

Krem ya da jel eyeliner ürünleri ince fırçaları ile dumanlı göz makyajı yapmana yardımcı oluyor. Likit eyeliner ürünlerine yakın bir etki veren krem eyelinerlar yumuşak dokusu ile kolaylıkla çekiliyor ve ince bir fırça yardımıyla dağıtıldığında daha doğal bir görünüm sunuyor. Likit eyeliner çekmek ise her ne kadar profesyonellerin işi gibi görünse de doğru tekniklerle günlük hayatta da rahatlıkla kullanılıyor. Likit eyeliner ile ince ya da tercihine göre daha kalın göz çerçevesi oluşturabilir, kuyruklu ya da dolgun çizgiler çekebilir ve etkileyici bir görünüm yakalayabilirsin. Likit eyelinerlar ince fırçaları sayesinde göz makyajına kusursuz kuyruklar eklemene olanak tanıyor ve dilediğin şekilde uygulanabiliyor.

Eyeliner Fiyatları

Günlük ya da gece makyajında tercih edilen eyeliner ürünleri ile klasik, dolgun ve kuyruklu, ince, grafik gibi farklı çizgiler oluşturabilirsin. Klasik eyeliner makyajı, hem eyeliner çekme konusunda kendini uzman hissedenlerin hem de bu konuda kendine çok fazla güvenmeyenlerin sıklıkla tercih ettiği makyaj türü oluyor. Klasik eyeliner görünümü üst kirpiklerin dibine hafif dolgun bir çizgi çizilerek bu çizginin kuyruklandırıldığı makyaja deniyor. İnce keçe uçlu fırça yardımıyla krem ya da likit eyeliner’ını kullanarak her ortama ayak uyduran klasik eyeliner makyajını yapabilirsin. Eyeliner’ı sadece kirpik diplerini belirginleştirmek için kullanıyorsan, ince ve sivri uçlu eyeliner fırçası ile kirpiklerinin dibine ince bir hat çekebilirsin. Dolgun ve kuyruklu eyeliner makyajı daha iddialı bir görünüm sunuyor. Bunun için jel eyelinerları kullanabilirsin.

Grafik eyeliner makyajı denilen ve özellikte günümüzde çok popüler olan eyeliner görünümü için ince keçe uçlu fırçalarla dilediğin şekli çizebilirsin. Eyelinerin keskin görünümünden hoşlanmıyorsan, kirpik dibine uyguladığın kalem eyelinerı temiz bir far fırçası yardımıyla dağıtabilir ve dumanlı göz makyajı elde edebilirsin. Mor, yeşil, mavi gibi renkli eyelinerlar ise farklı ve iddialı bir makyaj arayışında olanların favorisi oluyor. Lidyana, sayısız seçeneği ve en uygun eyeliner fiyatları ile seni bekliyor.

Yukarı Çık