X

BB & CC Krem

5 adet ürün bulundu

 

BB-CC Krem Kampanyaları

Makyaj malzemelerinin çeşitlendiği günümüzde BB ve CC kremler, kolay uygulama şekilleri ve cilde etkisi sayesinde beğeni topluyor. Renkli nemlendirici olarak da düşünülebilen ve Blemish Balm’dan türeyen BB krem çeşitleri, bir taraftan cilt tonunu eşitlerken bir taraftan da cildini nemlendiriyor. Yüzünde ferah bir duruş sağlayan BB kremler, doğal bir görünüm sunuyor. Özellikle hafif makyaj yapmak istediğinde BB krem çeşitleri ile cildindeki tüm kusurları kapatabilirsin. BB krem ürünleri sivilce, kızarıklık, leke gibi cilt kusurlarını düzeltirken cildinin renk tonunu da düzenliyor. BB krem ürünleri tek başına ya da makyaj bazı olarak kullanılabiliyor. Nemlendirici özelliği sayesinde cildindeki ufak çizgileri dolduran krem böylece makyaj için kusursuz bir zemin hazırlıyor.

Color Correcting kelime öbeğinden türeyen CC krem ürünleri ise ince yapısı ve ciltteki renk eşitsizliklerini kapatma özelliği ile öne çıkıyor. Işığı yansıtan pigmentler sayesinde ciltteki renkleri düzenleyerek cildini dengeleyen CC kremler kızarıklıkları, leke görünümünü, sarılıkları ya da yorgun görünümü yok ederek yüzüne aydınlık bir etki veriyor. Ayrıca yağlı bir cilde sahipsen CC krem ürünleri fazla parlamayı kontrol altına alıyor. BB-CC krem ürünleri özellikleri ile günlük hayatın en işlevsel makyaj ürünleri arasında yer alıyor. Aradığın ürünü en uygun fiyatlarla satın alabileceğin BB-CC krem kampanyaları, Lidyana’da seni bekliyor.

BB-CC Krem Ürünleri

BB kremler yaşlanma karşıtı ve sıkılaştırıcı özellikleri sayesinde cildine canlılık ve sıkılık sağlıyor. BB krem ürünleri aynı zamanda güneş koruması da sağlayarak yeni güneş lekelerinin oluşmasını önlemeye yardımcı oluyor. Açık, orta ve koyu BB krem ürünleri, farklı cilt tonlarına uyum gösteriyor. BB krem seçerken cilt tonuna uygun olan ürünü seçmelisin. Cilt tipi de krem seçiminde önem arz ediyor. Farklı türlerde yağ aromasına sahip BB krem çeşitleri içerisinden cilt tipine en uygun olanı seçerek daha doğal bir görünüm elde edebilirsin.

CC kremler de şeffaf tonu ya da az sayıda farklı renk seçenekleri ile kendine en uygun alternatifi bulmana olanak tanıyor. CC kremler senin cilt tonuna uyum sağladığından renksiz yapıda olabiliyor. İçeriğinde bulunan renk pigmentleri uyguladığın bölgede cilt rengine hızla ayak uyduruyor ve renk tonunu eşitliyor. Cilt tipine en uygun CC kremi seçmek için ürünü elinin üzerine uygulayarak küçük bir test yapabilirsin. Yağlı bir cilde sahipsen mat bitişli, kuru bir cildin varsa ıslak bitişli kremleri tercih edebilirsin. Güneş koruması da sunan CC kremler, leke oluşumunu azaltıyor. BB-CC krem ürünleri ile doğal görünen ve ışıltılı bir cilde sahip olabilirsin.

BB-CC Krem fiyatları

BB-CC krem ürünleri cilde kolaylıkla uygulanıyor. Tonik, cilt bakım, nemlendirici ve temizleyici gibi cilt temizleme ürünleri makyaj kalıntılarından arındırarak BB kremi uygulamaya başlayabilirsin. BB krem yüzde yoğun bir tabaka oluşturmadığı için bir makyaj fırçası ya da sünger kullanmana gerek kalmıyor. Kremi yüzüne parmaklarınla kolaylıkla yedirebilirsin. Cildinde çok rahatsız olduğun derin izler ya da lekeler varsa BB krem uygulamadan önce bu bölgelere hafif bir kapatıcı uygulayabilirsin. Günün sonunda ise cildini temizlemeyi ihmal etmemelisin.

BB krem ve fondötenlere göre biraz daha ince yapıya sahip olan CC kremleri yüzünde neredeyse hiç hissetmezsin. CC kremleri de parmağınla cildine uygulayabilirsin. Böylece CC krem parmağının ısısı ile daha yumuşak bir hale geliyor ve uyguladığın bölgede homojen olarak dağılıyor. Kremi uyguladıktan sonra ürünü istersen makyaj süngeri ya da makyaj fırçası yardımıyla yüzüne dağıtabilirsin. Yüzünde ıslak bir bitiş istiyorsan dağıtma işleminden önce süngeri ıslatabilirsin. Lidyana BB-CC krem fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Sen de en uygun BB-CC krem fiyatları ile sağlıklı ve canlı bir cilde sahip olabilirsin.

Yukarı Çık