X

Aydınlatıcı

8 adet ürün bulundu

 

Aydınlatıcı Kampanyaları

Dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarından çıkan ürünler tek bir çatı altında karşına çıkıyor. Lidyana bünyesinde bulunan giyim, kozmetik, ayakkabı, aksesuar, ev ve yaşam kategorileri ihtiyacın olan her şeyi tek bir elden karşılıyor. Giyim kategorisinde bulabileceğin dış giyim ve iç giyim ana başlıkları; tişörtten kazaklara, pantolondan şort ve eteklere, abiyeden spor giyime kadar sunduğu ürün çeşitliliğiyle tarzını yansıtmanı sağlıyor. Kozmetik grubu ise giyim tarzını canlandırarak şıklığını daha da arttırmana olanak sunuyor. Kozmetik başlığı altında sunulan makyaj ürünleri, zengin içerikleri ve kullanıcıların sağlığını düşünen materyal kullanımı ile dikkat çekiyor. Kadın ve erkeklerin ihtiyaçlarına özel ürünlere yer veren Lidyana, parfümden cilt ve bakım ürünlerine, makyaj ürünlerinden saç bakım ürünlerine kadar farklı ve yenilikçi ürün setleriyle seninle! Kadınlara özel makyaj grubunda bulunan dermokozmetik, organik kozmetik, Kore kozmetik, allık, aydınlatıcı, dudak bakım ürünleri ve daha birçok makyaj gereksinimi indirimli fiyatlar ve kampanyalar eşliğinde satışa sunuluyor. Sen de hem keyifli bir makyaj yapmak hem sağlığını korumak hem de tüm bunları uygun fiyatlı makyaj ürünleri ile gerçekleştirmek istiyorsan doğru adrestesin. Farklı formlarıyla karşına çıkan aydınlatıcı çeşitleri de en uygun aydınlatıcı fiyatları ile Lidyana’da.

Makyaj Stiline Uygun Aydınlatıcı Çeşitleri

Modern hayatın gereksinimleri arasında yer alan bakım ve makyaj ürünleri; yüzümüzdeki, elimizdeki hatta tüm vücudumuzdaki kusurları kapatmak için ya da daha çok beğendiğimiz noktalara vurgu yapabilmemiz için farklı alternatiflerle karşımıza çıkıyor. Sen de şık bir makyaj için aradığın ürünleri, en kolay nasıl bulacağını düşünüyorsan Lidyana koleksiyonlarına bakman yeterli. Hemen her markaya yer veren Lidyana; ruj, göz kalemi, kapatıcı, kaş kalemi, makyaj bazı ve makyaj fırçası gibi yapım aşamasında ihtiyaç duyacağın ürünlerin yanı sıra makyaj temizleyici ürün grubuyla makyaj sonrası bakımını da düşünüyor. Peki makyaj yaparken nelere dikkat edilmesi gereken noktalar neler? Günlük ya da abiye kullanım için yapabileceğin farklı makyaj stilleri bulunuyor. Öncelikle sade ya da ağır bir makyaj mı yapmak istediğine karar verebilirsin. Yapacağın makyajın kıvamı kullanacağın renklere ve miktara göre değişiyor. Aydınlatıcı çeşitleri de yüzünde makyajınla vurgu yapmak istediğin noktaları belirginleştirmene olanak veriyor. Transparan ve farklı tonlarda üretilen aydınlatıcı renkleri yanı sıra stick, palet ve toz aydınlatıcı çeşitleri bulunuyor. Öne çıkarmak istediğin noktalara sürebileceğin aydınlatıcı ürünleri hafif parlaklık veren yapısıyla dikkat çekici bir görünüm kazandırıyor. Aydınlatıcı çeşitleri; çene, elmacık kemikleri, alın ve göz çevresine sürdüğünde, odak noktalarına şık dokunuşlar yapmanı sağlıyor. Uygun aydınlatıcı fiyatları ise aynı an anda birden fazla ürün almana imkan sunuyor.

En Uygun Aydınlatıcı Fiyatları

Aydınlatıcı renkleri canlı ve transparan tonlarıyla diğer makyaj malzemelerini nasıl kullanacağını da belirlemeni sağlıyor. Tercihin renkli aydınlatıcı çeşitleri ise fondöten ile birlikte ya da tek başına kullanabilirsin. Bronz, pembe, altın ve gümüş tonlara sahip aydınlatıcı çeşitleri allık ve fondöten dokunuşlarını barındırdığı için tek başına da hoş bir görünüm vadediyor. Makyajındaki mat görünüme parlaklık katmanı sağlayan aydınlatıcı çeşitleri transparan tonlarıyla kullanıldığında ise renk vermek adına fondöten, allık ve pudra ile kullanılıyor. Aydınlatıcı renkleri konusunda karar verdikten sonra sıvı ya da toz aydınlatıcı çeşitleri arasından hangisini kullanmak istediğine karar verebilirsin. Stick aydınlatıcı çeşitleri sıvı kıvamıyla hafif parmak dokunuşları ile kolay kullanım sunuyor. Dilersen üzerine pudra sürerek bu aydınlatıcıların kalıcılığını daha da artırabilirsin. Toz aydınlatıcı çeşitleri ise tok ve sık kılları olan yelpaze makyaj fırçası ürünleriyle elmacık kemiklerine şık bir parlaklık sağlıyor. Gündüz ya da gece kullanımları için seçebileceğin aydınlatıcı çeşitleri, en çok tercih edilen aydınlatıcı renkleri ile Lidyana’da seni bekliyor. Uygun aydınlatıcı fiyatları eşliğinde sahip olabileceğin bu ürünler; sadece ruj ve göz kalemi ile yaptığın sade bir makyajı dahi canladırmana olanak tanıyor. Hafif dokunuşlarla doğal bir görünüm vadeden aydınlatıcı çeşitleri, ağır makyaj sevenler için de koyu tonları ve yoğun kıvamlarıyla üretiliyor. Giyim kombinine karar ver, makyajını yap, vurgulayıcı aydınlatıcı renkleri ile son dokunuşları tamamla ve her ortamda dikkatleri üzerine çek. Uygun aydınlatıcı fiyatları sayesinde dilediğin aydınlatıcı renkleri ve çeşitlerine sahip olmak çok daha kolay. En uygun aydınlatıcı fiyatları ve her tene uyum sağlayan aydınlatıcı renkleri için hadi sen de Lidyana koleksiyonlarına göz atmaya başla!

Yukarı Çık