X

Nemlendirici

188 adet ürün bulundu

 

Nemlendirici Ürünleri

Cilt bakım grubunda yer alan nemlendirici ürünler, cildin sağlıklı ve canlı görünmesi için hem kadın hem de erkekler tarafından severek kullanılan kozmetik çeşitleridir. Cildin nem dengesini sağlamasının yanında derin temizlik etkisi de göstermektedir.

Dış etkenler cildin kurumasına ve canlılığını yitirmesine sebep olmaktadır. Güneş ve havanın etkilerinin yanında musluklardan akan suların içindeki kireç de cildin zarar görmesine sebep olur. Bunlardan dolayı dilediğin yumuşaklık bedeninden uzaklaşır; pütürlü ve daha sert bir tene sahip olmana sebep olur.

Sektörde öncü markaların geliştirdiği kozmetik ürünleri dış etkenlerden kaynaklı cilt sorunlarını çözüme kavuşturur ve ipeksi yumuşaklık kazandırır. Cilt sağlığına önem veriyorsan ve cildindeki kuruluğa çare arıyorsan nemlendirici ürünler cildinin ihtiyaç duyduğu mineralleri sana verecektir. Bazı nemlendirici çeşitleri içerisinde bulunan pro-vitamin B5 cildinin kuruyup pul pul dökülmesinin önüne geçer. Gerginleşen ve çatlayan bölgelerin yenilenme süreçlerine yardımcı olur. E vitaminin de içerisindeki formülde yer aldığı ürünler cildinde serbest radikallerin oluşmasını engelleyebilmektedir. Vücudunun PH dengesini de korumaktadır. Bazı ürünler ise nemlendirici etkisinin yanında mükemmel bir makyaj altı kremi görevi görür.

Cildin yağ dengesini koruyan ve her zaman yumuşaklık ve esneklik kazandıran bu ürünler erken yaşlanmanın da önüne geçer. Erkek cilt bakım ürünleri ise özellikle tıraş sonrası kullanım için idealdir. Hassas ciltlerde tıraş makinesi kullanımından kaynaklı tahriş için özel geliştirilen nemlendirici ürünleri, her zaman yumuşak ve esnek bir yüze sahip olmanı sağlar.

Nemlendirici Fiyatları

Erkek nemlendirici ürünleri sadece yüz bölgesi ile sınırlı kalmamaktadır. El, ayak ve tüm vücut için geliştirilen ürünler sayesinde ayaklarının ve ellerinin gördüğü hasarlardan kaynaklı deri sertleşmesi, nasır ve çatlakları önleyebilirsin. Yara oluşumlarının önüne geçip hoş ve çekici bir görünüm elde edebilirsin. Hassas ve alerjik bir cilt yapısına sahipsen parfüm, alkol ve paraben gibi maddeleri içermeyen ürünler cildin için ideal olacaktır. Bu tip ürünler ciltte yanma ve rahatsızlık hissini en aza indirir. Düzenli kullanım sonrasında ciltteki hassaslık seviyesini düşürerek uzun süreli rahatlama sağlar. Sivilce oluşumuna açık bir cilt yapın var ise Micro Clear teknolojisi içeren ürünler senin için kullanıma en uygun nemlendiriciler olmaktadır. Cildini nemlendirirken bir yandan da yağsız yapısı sayesinde sivilce oluşumunu azaltır. Hafif ve kolay emilen yapısı sayesinde de gözenekleri tıkamaz ve cildin her zaman nemli ve yumuşak kalmasını sağlar. Nemlendirici fiyatları, ürün kullanım amacına ve kullanım yerine göre farklılık göstermektedir. Cilt ve vücut bakım ürünleri içerisindeki maddeler, nemlendirici fiyatları belirlemede etkili, en önemli unsurlar arasında bulunmaktadır. Sen de cildine en uygun ürünleri bularak kendini mutlu etmeye ne dersin?

Nemlendirici Kampanyaları

Cildinde nem eksikliği çok fazlaysa ve her zaman neme ihtiyaç duyuyorsa rahatlatıcı ve güçlendirici etkilere sahip normal nemlendiriciler gün boyu bakım için sana uygun olacaktır. Hızlı emilimi sayesinde cildini ferah seviyeye kısa sürede getirir. Cildini güçlendirerek derinin daha esnek olmasını sağlar. Yağsız ve yapışkan olmayan tabakası sayesinde seni rahatsız etmez. Tabaka oluşturmayan yapısı sayesinde hassas cildin için kolay kullanım sunar. Cildiniz besleyen zengin mineralleri sayesinde vücudundaki eksiklikleri yoğun ölçüde kapatır. SPF güneş koruma faktörüne sahip olan güneş bakım ürünleri ve nemlendirici ürünler ise güneşin zararlı ışınlarından cildini koruyarak leke oluşumlarının da önüne geçer. Hyaluronik asit sayesinde cilt nemliliğini yüksek seviyede tutar. Su bazlı nemlendirici ürünler cildine bakım yapar ve her zaman besleyici etkenlere sahiptir. İndirimli nemlendirici fiyatları ile sen de cildine uygun ürünleri satın alabilir ve vücut sağlığın için doğru adımları atabilirsin.

Yukarı Çık