X

Erkek Ceket

0 adet ürün bulundu

 

Erkek Kot Ceket Modelleri

Nezih veya çılgın, berduş veya toplu binlerce parçanın bir arada olduğu bir yer düşün! Öyle ki kombin nasıl yapılır sorusuna cevap aramadığın adeta cevap olduğun... Üstün kalitenin uygun fiyatlarla buluştuğu bir platform. “Kot ceketler hangi mevsime ait? Hava kapalı, yağmurluk mu giysem?” sorularının anlamsız kılındığı bir adres. Vaktim dar, kot ceketler için bu kadar para verilmez, tamamlayıcı parçalar için ayrı adreslere gitmeye üşenirim gibi düşüncelerin zihinde gezinmesinin önüne geçen bir yer!

Elbette senin adresin Lidyana! Trendleri, ünlü tasarımcıların elinden çıktığı gibi sana ulaştıran, kampanyalarında kaybolabileceğin ve kalite ile şımarabileceğin Lidyana koleksiyonları geniş ürün yelpazesi ile karşında. Ayakkabı, şapka, saat ve erkek kot ceket fiyatları ile kombin tamamlamanın ardından kutlama yemeğine bütçe ayırabileceğin Lidyana uygun kot ceket fiyatları ve trend modelleri ile tarzını güçlendirmeye geliyor…

Dünya üzerinde tanınan birçok marka ile iş birliği bulunan Lidyana, sektörün öncülerinden biri olmaya devam ediyor. Her sezon trend ve favori parçalardan biri olan kot ceketler beğenine sunuluyor. Denim kumaşın elastik lifler ile desteklenen üretimi sayesinde kullanımı, her beden ölçüsü için uygun hale gelen erkek kot ceket modelleri kadınlar tarafından da kullanılıyor. Birbirinden farklı kot ceketler ile çok yönlü bir tarz yansıtmana yardımcı olan Lidyana, günlük ya da şık kombinler oluşturabileceğin tasarımları sana sunuyor.

Erkek Kot Ceket Fırtınası

Maden işçileri tarafından 1873 yılında üretilen denim ceketler, önce varlıklı olmayan asi kesimin; daha sonra ise 1945 yılında popüler kültürün simgesi haline gelmiştir. Denim fırtınası ise hiç tükenmeyen bir stilin parçası olarak günümüze ulaşmıştır. Yugoslavya göçmeni olan Muhteşem Kot’un ülkeye dönerek üretimine başladığı blucinler, zamanla kot olarak anılmaya başladı. Terzi yamağı olarak başladığı kariyerini geliştirmek amacıyla Fransa’da eğitim alan Muhteşem Kot, ülkemizin moda anlayışında bu denli etkili olacağını düşünmüş müydü bilinmez... Ancak günümüzde kot; gömlek, pantolon, şapka, çanta ve ayakkabılarda kullanılmasının yanı sıra mevsim geçişlerinde sıkça yararlanılan kot ceket modelleri üretiminde de kullanılan kumaş türü olarak koleksiyonlarda yer almaya devam ediyor.

Tüm rizikoları ortadan kaldıran kot ceket modelleri, kot pantolon ya da kumaş tasarımlar ile uyum sağlayabilir. Renk bütünlüğü sağlaman şartı ile göz alıcı renkleri bir arada kullanman, günümüz modasına uygun olarak kat kat giyinmen, daha dinamik ve genç görünüm veren bol kesim kot ceket modelleri tercih etmen ya da dikkat çekici ayrıntı katan koyun yünü yaka modelleri ile ışıldaman mümkün. Ayrıca basic sweatshirt ile sportif bir şıklığa imza atman, “Jean to Jean” akımına uygunluk sağlaman ve daha birçok seçenek ile hoş bir görünüme sahip olman senin elinde.

Sonbaharı anımsatan zamanlarda postal, ilkbaharın güneşi ile aydınlandığında sneakers tercihinle tamamlayacağın kot ceket modelleri ile herkesin beğenisini kazanman hiç zor değil! Şort, denim kanvas veya chino pantolonlar ile tarzına tarz katan erkek kot ceket modelleri gününü değil adeta mevsimlerini kurtarmaya aday.

Lidyana Erkek Kot Ceket Fiyatları

Omuzlarına oturan, geniş kazak veya gömlek üzerine giyilebileceğin erkek kot ceket fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Çeşitli kampanya ve indirim avantajları ile uygunluğunu daha da arttıran erkek kot ceket fiyatları tüm sevdiklerine hediye edebileceğin kadar cazip fiyatlara sahip. Ayrıca Lidyana’da, kot ceket fiyatları arttırılmaksızın dilediğin model üzerinde kişiselleştirme yapabilme imkanın bulunuyor. Genelde yüzde yüz kotondan üretilen ürünler yine kot ceket fiyatları değişmeksizin avantajlı teslimat seçenekleri sunuyor. Bu seçeneklerden biri olan Click & Collect ile aynı gün içerisinde AVM ziyaretin esnasında teslim alabileceğin kot ceketler ile zamandan da tasarruf edebilirsin.

Yukarı Çık