X
  • Knock Knock Yıl Boyu Falınız
  • Knock Knock Yıl Boyu Falınız
  • Knock Knock Yıl Boyu Falınız
  • Knock Knock Yıl Boyu Falınız
  • Knock Knock Yıl Boyu Falınız
  • Knock Knock Yıl Boyu Falınız
Knock Knock

Yıl Boyu Falınız

65.00 TL
22.75 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Şans kurabiyesinin en iyi kısmı elbette ki içindeki. Artık şanstan yıl boyunca yararlanabilirsin, kırıntı ve kaloriler olmadan! Yıl Boyu Şans (Kurabiye Olmadan) ürünümüz 365 tane esprili ve delikli, gerçeğine uygun boyutta fişlere basılmış bilgelik dolu kağıt içeriyor. Fişleri kopartabilir, paylaşabilir veya buzdolabına yapıştırabilirsin. Kaderinde ne olduğunu her gün keşfet! Geleceği belirsiz arkadaşlar için harika bir hediye

Sert kapak, altın folyo baskılı saten kapak; 11,75 x 8,255 x 1,59cm; delikli 152 sayfa
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Defter & Notluk ürünü