X
  • Knock Knock Yapışkanlı Kara Tahta:Bu Hafta
  • Knock Knock Yapışkanlı Kara Tahta:Bu Hafta
Knock Knock

Yapışkanlı Kara Tahta:Bu Hafta

105.00 TL
36.76 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Açıklama:Kim demiş kara tahtalar sadece sınıflarda bulunur diye? Bir Duvarda, Bir Değil Kara Tahtaların yeri kolayca değiştirilebilir, tekrar tekrar kullanılabilir, kolayca çıkarılabilir. Demekki mesajınızın her an her yere (neredeyse) gidebilir. 4 farklı tipiyle ev halkına gelişigüzel hatırlatmalar yapın, gerekli notlar yollayın, haftanın haberlerinden bahsedin ve en önemlisi akşam yemekte ne olduğunu duyurun.31,75 x 5,39 x 5,71 cm boyutunda; Sabuntaşından tebeşir ve tebeşir tutucu -Ölçüler (CM) (Y x G x K):31,75 x 5,39 x 5,71-Sayfa Sayısı / Adet:1.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Defter & Notluk ürünü