• Knock Knock Yapışkan Not: Adamım
  • Knock Knock Yapışkan Not: Adamım
  • Knock Knock Yapışkan Not: Adamım
Knock Knock

Yapışkan Not: Adamım

İlk yorumu sen yap.
50.00 TL
17.50 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Not ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, en ufak şeyin bile farkedilmesini istiyorsanız size ''Basit Tut Yapışkanlı Notlar'' gerek. En az o dahiyane (veya sıkıcı) fikirleriniz kadar renkli. Erkekler için eğlenceli hediyeler sadece bir tık ötende adamım Evinizin en erkeksi köşesine hakkını verecek bir ekleme

7,62 x 7,62 x 1,11 cm; 100 sayfa
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Defter ürünü