• Knock Knock Tüm Durumlar İçin Uygun Sözler Kitabı: Özürler & Yalanlar
  • Knock Knock Tüm Durumlar İçin Uygun Sözler Kitabı: Özürler & Yalanlar
  • Knock Knock Tüm Durumlar İçin Uygun Sözler Kitabı: Özürler & Yalanlar
Knock Knock

Tüm Durumlar İçin Uygun Sözler Kitabı: Özürler & Yalanlar

70.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Herkes yalan söyler. Söylemedim diyen, yalan söyler. Bilim insanları, evrimsel olarak hayatta kalmamızda özürlerin ve yalanların bir rolü olduğunu keşfetti, o nedenle sorun yalan söyleyip söylememe değil, nasıl yalan söyleneceği. Tüm Durumlar için Özürler ve Yalanlar kitabı, iş ortamı, arkadaşlıklar, aile, kendi düşüncelerin, ödenmemiş faturalar ve daha fazlası için gerekli sözleri sunar. Cep boyutundaki bu akıl defteriyle, dürüstlük yoluyla ilgili bir daha asla kafa patlatmayacaksın! Bölümler "Kişisel Düş Kırıklıkları" ile "Kötü Davranmak" arasında değişiyor Seçilecek 501'in üzerinde özür ve yalan

Karton kapak; 8,89 x 14,61 x 1,27cm; 112 sayfa
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Hediyelik Eşya ürünü