• Knock Knock Sizi Öldürebilecek Şeyler
  • Knock Knock Sizi Öldürebilecek Şeyler
  • Knock Knock Sizi Öldürebilecek Şeyler
  • Knock Knock Sizi Öldürebilecek Şeyler
  • Knock Knock Sizi Öldürebilecek Şeyler
  • Knock Knock Sizi Öldürebilecek Şeyler
Kargo Bedava
Knock Knock

Sizi Öldürebilecek Şeyler

İlk yorumu sen yap.
185.00 TL
64.76 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Hastalık hastaları uzun yıllardır kendi kendilerine teşhis koymalarına yardımcı olacak tıbbi refereans kitaplarına duydukları ihtiyacı karşılayacak kitap arayışlarını sürdürmekteler. Fakat bu kitap tamamen bir hastalık hastasının sağlık konusundaki eşsiz bakış açısına adandı. Semptomlarına (gerçek veya hayali) göre kategorize edilmiş 300'ün üzerinde ölümcül hastalık profiliyle en sakin hastalık hastalarını bile hayal dünyalarını alevlendirecek. Hepimiz bir sebepten öleceğiz- neden bu az rastlanır ve adını telaffuz etmesi zor bir hastalık olmasın? Çok söylenen arkadaşlar için ideal hediye Tüyler ürpertici tıbbi gerçekler hakkında büyüleyici noktalar

Sert kapak; 26.35 x 20.95 x 1.58 cm, 192 sayfa, tamamı baştan sona renkli
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Defter ürünü