• Knock Knock Sakin Ol: İhtiyacınız Olan Tek Ebeveynlik Tekniği
  • Knock Knock Sakin Ol: İhtiyacınız Olan Tek Ebeveynlik Tekniği
  • Knock Knock Sakin Ol: İhtiyacınız Olan Tek Ebeveynlik Tekniği
  • Knock Knock Sakin Ol: İhtiyacınız Olan Tek Ebeveynlik Tekniği
Knock Knock

Sakin Ol: İhtiyacınız Olan Tek Ebeveynlik Tekniği

100.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Eğer iyi bir ebeveynseniz muhtemelen yavrunuz için endişelenmekten çıldırma noktasına gelmişsinizdir. Bu kitap sizin için. “Bebeğim neden kakasını yapmıyor?”dan “Benim oğlum kız oyuncaklarıyla oynuyor”a, “Herşey ateş pahası”na kadar David Vienna’nın bilge ve eğlenceli çocuk yetiştirme tavsiyeleri sizi hem güldürücek hem eğitecek. Aynı zamanda da (neredeyse) hiç bir şeyin bu kadar endişeye değmediğini hatırlatacak. Gerçek uzmanlardan tavsiyelerle dolu Yeni babaları sakinleştirecek ideal hediye

Kağıt kapaklı; 19,98 x 14,28 x 1,27 cm; 112 sayfa

David Vienna tarafından yaratıldı ve yazıldı.

İlüstrasyonlar Erica Salcedo’ya ait
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Hediyelik Eşya ürünü