X
  • Knock Knock Paniklemek İçin 100 Sebep Kitabı: Bebek Paniği
  • Knock Knock Paniklemek İçin 100 Sebep Kitabı: Bebek Paniği
  • Knock Knock Paniklemek İçin 100 Sebep Kitabı: Bebek Paniği
  • Knock Knock Paniklemek İçin 100 Sebep Kitabı: Bebek Paniği
Knock Knock

Paniklemek İçin 100 Sebep Kitabı: Bebek Paniği

70.00 TL
24.50 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
En eğlenceli arkadaşının kağıt versiyonu gibi olan bu cep boyutu kitapçık, yeni ebeveyn olmuş ve bebek bekleyen ebeveynlere, her şeyin iyi gideceğini vaat ederken aslında onları nelerin beklediğine dair dürüst bir bakış sunuyor. Muhtemelen... belki... kesinlikle açık bir-iki acı gerçek ve içten kahkaha sunar. Sertifikalı hamile için eğlenceli bir baby shower hediyesi!

Şömizli sert kapak; 12,38 x 9,53 x 1,59 cm; 112 sayfa

2013 Bölgesel Matbaacılık Tasarım Ödülü Kazananı
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Hediyelik Eşya ürünü