Knock Knock

Paniklemek İçin 100 Sebep Kitabı: Baba Olmak

55.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Komik arkadaşlarınızın bir kağıt versiyonu gibi, bu cep boyutundaki bu hacim, yaklaşmakta olan baba olma durumuna karşı dürüst bir bakış sağlarken, her şeyin düzgün şekilde yürümeye devam edeceğine dair güvence sunuyor. Muhtemelen. Olabilir. Kesinlikle. Knock Knock kitapları coed bebek duşlarını biraz daha zeki yapıyor Babanın hediye arayışı bitti!

Sert kapaklı; 12,38 x 9,53 x 1,59 cm; 112 sayfa, 29+ resim

Knock knock tarafından yazılmıştır, çizimler Gemma Correll’e aittir
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Defter & Notluk ürünü