X
  • Knock Knock Rüya Günlüğü
  • Knock Knock Rüya Günlüğü
  • Knock Knock Rüya Günlüğü
  • Knock Knock Rüya Günlüğü
Knock Knock

Rüya Günlüğü

135.00 TL
47.26 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Kafa doktorundan daha ucuz (ve daha az meraklı) bu yakışıklı başucu analisti, rüyalarını kaydetmen ve anlamlarının ne demek olduğunu bulman için kolay bir format sunar. Bazen puro, sadece puro demektir ama her zaman değil. Gerçek bir terapiye para vermeden bilinçaltını keşfet! Çok düşünenler, entellektüeller ve hayalperestler için harika Karton kapak; 22,86 x 15,875 x 1,27cm; 128 sayfa; kurdele sayfa ayraçlı
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Defter & Notluk ürünü