X
  • Knock Knock Mousepad: Haber Merkezi
  • Knock Knock Mousepad: Haber Merkezi
Knock Knock

Mousepad: Haber Merkezi

90.00 TL
31.51 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Mousepad'ini çalıştır! Bir dolu kağıt versiyonumuz sayesinde, notlarını ve önemli düşüncelerini en uygun yere, tam elinin altına not edebilirsin. Dolu, bilgi zengini yaşamını takip et ve bir sayfayı liste yapma görkeminin tüm biçimleriyle doldurduğunda yırtıp at ve yeniden başla. Haberin merkezi sensin-mousepad'inin bunu yansıtması gerekmez mi? Masaüstündeki tüm mülklerini iyi değerlendir.

24,13 x 20,32 x 0,9525 cm; 60 sayfa
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Defter & Notluk ürünü