• Knock Knock Mini Motivasyon Günlüğü: Uyuyamıyorum
  • Knock Knock Mini Motivasyon Günlüğü: Uyuyamıyorum
  • Knock Knock Mini Motivasyon Günlüğü: Uyuyamıyorum
  • Knock Knock Mini Motivasyon Günlüğü: Uyuyamıyorum
Knock Knock

Mini Motivasyon Günlüğü: Uyuyamıyorum

90.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
En dürüst hislerimizi kaydettiğimiz Motivasyon Günlüklerimiz, küçük boylarıyla her an yanınızda. Güvenilir ve sözünü esirgemeyen bu mini günlük, bir türlü uyuyamadığınız gecelerin size düşündürdüklerini kaydetmeniz için ideal bir yer. 70 'in üzerinde kışkırtıcı fikirler ve samimi özlü sözle dolu günlük, seviyesi ne olursa olsun uykusuzluk problemi çekenler için mükemmel bir hediye. Karton kapak; 14.60 x 10.16 x 1.58 cm; 164 sayfa; tamamı renkli; kurdele ayraçlı Büyük boyu da mevcut.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Defter & Notluk ürünü