Knock Knock

Mini Manevi Gerçek Günlüğü: Uyuyamıyorum

64.90 TL 48.68 TL (%25 indirim)
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
E-posta HABER VER
BEĞENDİKLERİME EKLE
En çok satan ürünlerimizden olan Inner-Truth günlükleri yavruladı. Cep boyu formatında bu güvenilir ve sözünü asla sakınmayan günlükler nerede ve ne zaman olursa olsun bir türlü uyuyamadığınız gecelerin size düşündürdüklerini kaydetmeniz için ideal yer. 70'in üzerinde düşündürücü psikolojik gerçekçilik alıntısı Hem yeni başlayaların hem de ileri seviye uykusuzlar için

İnce kapak; 14.60 x 10.16 x 1.58 cm; 164 sayfa; tamamı renkli; kurdele ayraçlı
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Defter & Notluk ürünü