X
  • Knock Knock Mıknatıslı Bloknot: Hiç Kalmamış - Mavi
  • Knock Knock Mıknatıslı Bloknot: Hiç Kalmamış - Mavi
  • Knock Knock Mıknatıslı Bloknot: Hiç Kalmamış - Mavi
  • Knock Knock Mıknatıslı Bloknot: Hiç Kalmamış - Mavi
Knock Knock

Mıknatıslı Bloknot: Hiç Kalmamış - Mavi

65.00 TL
22.75 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Hangimiz süpermarkette amaçsızca oradan oraya savrulmadık ne almamız gerektiğini hatırlamaya çalışırken. Şimdi mavi renkte, bu asırlardır favorimiz olan defter sayesinde kileriniz boşaldıkça işaretleyin. Bir dahaki alışverişinizi gönül rahatlığıyla yapın. Evin direği için mükemmel hediye. Bir daha asla sütü unutmayın.

22,86 x 15,24 x 0.95 cm; 60 sayfa; arkası mıknatıslı

Kırmızı, pembe, yeşil renkleri ve el yazısı fontlu seçenekleriyle.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Defter & Notluk ürünü