X
  • Knock Knock Motivasyon Günlüğü: Kendim Olmalıyım
  • Knock Knock Motivasyon Günlüğü: Kendim Olmalıyım
  • Knock Knock Motivasyon Günlüğü: Kendim Olmalıyım
  • Knock Knock Motivasyon Günlüğü: Kendim Olmalıyım
Knock Knock

Motivasyon Günlüğü: Kendim Olmalıyım

145.00 TL
50.76 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Komik fikirler ve açık yürekli deyimlerle dolu bu günlük, şimdiye kadar tahmin ettiğin şeyi doğruluyor; ''Kendin olmakta üstüne yok!'' İçinde 70'in üzerinde cesaretlendirici alıntı söz içeren bu Motivasyon Günlüğü ile eşsiz karakterini ilan et. Karton kapak 24,13 x 17,78 x 1,27cm; 160 sayfa; baştan sona renkli; kurdele ayraçlı
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Defter & Notluk ürünü