Knock Knock

Manevi Gerçek Günlüğü: Elimden Geldiğince

95.00 TL 71.25 TL (%25 indirim)
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
E-posta HABER VER
Adet:
Adet
SEPETE EKLE BEĞENDİKLERİME EKLE
İdare ediyor olmanın her zaman mükemmel olmaktan daha iyi (ve daha eğlenceli) olduğu düşüncesi bile içinde özgürlük barındırıyor. Sempatik fikirler ve umut dolu (fakat klişelerden uzak) deyimlerle bu kitap “elinizden geldiğince” yaptıklarınızın önemini vurguluyor. Sizin gibi kendi kendini geliştirmekten hoşlanan kişilerden 70'in üzerinde düşündürücü deyim Hem mükemmeliyetçiler hem başarısızlar için kusursuz bir hediye

Ciltsiz; 24,13 x 17,78 x 1,27cm; 160 sayfa; baştan sona renkli; kurdele sayfa aralığı
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


Değişim / İade; Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde adres sayfasında seçmiş olduğunuz firma ile karşı ödemeli olarak gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Değişim ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Defter & Notluk ürünü