Knock Knock

Manevi Gerçek Günlüğü: Delirdim Deliricem

95.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
E-posta HABER VER
BEĞENDİKLERİME EKLE
Tabiki panikleyeceksin. Dünya stres dolu bir yer. İçini kağıda dök, rahatla. Rahatlatıcı sufleler ve dürüst alıntı dolu ''Delirdim Deliricem'' çizgili günlük içinize su serpecek. En azından bir sonraki çıldırmanıza dek sizi rahatlatacak. 70’in üzerinde endişe azaltıcı alıntı Sizi nazikçe yönlendiren bu günlük, sizi duygusal çöküşten koruyacak

Kağıt kapaklı; 24,13 x 17,78 x 1,27 cm; 160 sayfa; tamamı renkli; kurdele sayfa ayracı
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Defter & Notluk ürünü