• Knock Knock Dürüst Listeler: Bunu Almamış mıydım?
  • Knock Knock Dürüst Listeler: Bunu Almamış mıydım?
  • Knock Knock Dürüst Listeler: Bunu Almamış mıydım?
Knock Knock

Dürüst Listeler: Bunu Almamış mıydım?

İlk yorumu sen yap.
85.00 TL
29.76 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Bu dürüst liste sadece gerçeği yansıtıyor. İster daha fazla sebze ister daha fazla peynir… Tüm bakkaliye ihtiyaçlarınızı takip eden bu alışveriş listesiyle gerçeklere sahip çıkın ve kilerinizi doldurun! Hayatı kolaylaştıran listelerle isteklerinizde dürüst olun ve gerçekleştirin. 19,6 x 12,7 x 0,95 cm, 60 sayfa
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Defter ürünü