• Knock Knock Kötü Köpek Sahibi Nasıl Olunur
  • Knock Knock Kötü Köpek Sahibi Nasıl Olunur
  • Knock Knock Kötü Köpek Sahibi Nasıl Olunur
  • Knock Knock Kötü Köpek Sahibi Nasıl Olunur
Knock Knock

Kötü Köpek Sahibi Nasıl Olunur

75.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Dünyadaki köpek sahipleri sevinin! Çok Kötü Köpek Sahibi Nasıl Olunur ürünümüz baştan sona yeni işlevsiz resimlerle revizyondan geçti. Bu çığır açan öğretici seri sana, köpeğine eşyalarını perişan etmesi ve emirlerine itaatsiz olması için gerekli araçları nasıl vereceğini öğretiyor. Artık sen de acayip feci bir hayvan sahibi olduğun için ödülleri toplayabilirsin! Köpeciğinin aklının derinliklerini incelemek için köpek psikolojisini kullan Köpek severler için harika bir hediye!

Karton kapak; 22,86 x 16,83 x 1,59 cm; 144 sayfa
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Hediyelik Eşya ürünü