• Knock Knock Kitap: Sevgili Anne
  • Knock Knock Kitap: Sevgili Anne
  • Knock Knock Kitap: Sevgili Anne
  • Knock Knock Kitap: Sevgili Anne
Knock Knock

Kitap: Sevgili Anne

65.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Çocukların projelere ihtiyacı hep var. Özellikle annelerine övgüler yağdıran projelere. Çizimlerle ve el işi projeleriyle dolu bu aktivite kitabı çocuklarınızın sanatçı yanını geliştirirken, onları meşgul ve neşeli tutacak. Yaşasın annelik!

İnce kapak; 20.95 x 14.65 x 0.58cm; 48 sayfa;

6 yaş ve üstü

Gerard Janssen tarafından yazıldı,

Petra Baan'ın çizimleriyle
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Hediyelik Eşya ürünü