Knock Knock

Kitap: Erkekler için Hamilelik Kitabı

80.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Sonunda bebek bekleyen ve bir bu konuda vasıfsız olduğundan habersiz babalar için bir doğum öncesi kitabı. Klas, komik ve bilge. Bu kitap korkutucu olmadan realistik bir bakış açısına sahip. Bu kitap baba adayları için mükemmel bir hediye Ne kadar ihtiyacı olduğundan bihaber babalara, babalık haritası 40 kısa hafta içinde onun “kanka”dan “baba”ya dönüşmesine yardımcı ol

Ciltsiz;18.09 x 15,24 x 1.27 cm; 144 sayfa
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Defter & Notluk ürünü