• Knock Knock Kahramanlara Güveniriz
  • Knock Knock Kahramanlara Güveniriz
  • Knock Knock Kahramanlara Güveniriz
  • Knock Knock Kahramanlara Güveniriz
Knock Knock

Kahramanlara Güveniriz

130.00 TL
45.51 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Kahramanlara Güveniriz, 60 uluslararası sokak sanatçısına kahramanlık hakkındaki düşüncelerini soruyor. Bir elektrik kutusu üzerine çizilmiş Gandhi portresinden,“joie de vivre” heceleyen bir daktilonun duvar resmine kadar orijinal işler sergilenen bu kitapta, sanatçıların kahramanlığa çağdaş bakışı, yeni okuyucuların olduğu kadar sanat dünyasının içinden okuyucuların da hayal güçlerini hareketlendirecek. Knock Knock kitabı sanatsal arkadaşlarınız için harika bir hediye Dikkat: Bu kitap kahramanca haraketlere sebep olabilir Ciltsiz; 16,51 x 20,32 x 1,27 cm, 144 sayfa; konsept ve küratörlüğü Neely Shearer tarafından yapılmıştır
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Hediyelik Eşya ürünü