X
  • Knock Knock İkinci Benlik Günlüğü: En Çılgın Düşler
  • Knock Knock İkinci Benlik Günlüğü: En Çılgın Düşler
  • Knock Knock İkinci Benlik Günlüğü: En Çılgın Düşler
Knock Knock

İkinci Benlik Günlüğü: En Çılgın Düşler

85.00 TL
29.76 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
İkinci Benlik Defterlerimizden ilham aldık ve aynı derecede havalı, günlük formatında İkinci Benlik Günlüklerini yarattık. Kendi gerçekliğinizden kaçmak istediğinizde alt benliklerinizi bu güvenilir günlüklere teslim edebilirsiniz. Knock Knock günlükler: En derinlerdeki düşünceleriniz için Çılgın entrikalarınız güvenilir bir yere ihtiyaç duymuyor mu?

Folyo baskılı asetat kapak; 20,32 x 14,60 x 0,95 cm; 112 sayfa
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Defter & Notluk ürünü