X
  • Knock Knock Hey Selam. Kartpostal Seti
  • Knock Knock Hey Selam. Kartpostal Seti
  • Knock Knock Hey Selam. Kartpostal Seti
  • Knock Knock Hey Selam. Kartpostal Seti
Knock Knock

Hey Selam. Kartpostal Seti

125.00 TL
43.76 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Sıradan (ve sıradışı) notların hepsi de bu şık kartpostal üzerinde fark edilecektir. Cesur renkleri ve farklı tipografi her sayfanın her iki tarafını da süslüyor. 'Seni özledim' ile başlayan sözlerinize sivri zekanıza da ekleyin. Bir sms mesajından% 102 daha verimli

22,26 x 16,03 x 2,85 cm; 20 kartpostal ve zarf (4 tasarım her birinden 5'er adet)
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Defter & Notluk ürünü