X
  • Knock Knock Falan Filan Kenarlı Defter
  • Knock Knock Falan Filan Kenarlı Defter
  • Knock Knock Falan Filan Kenarlı Defter
  • Knock Knock Falan Filan Kenarlı Defter
  • Knock Knock Falan Filan Kenarlı Defter
Knock Knock

Falan Filan Kenarlı Defter

90.00 TL
31.51 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Yanlarındaki baskılar inceden de olsa heyecan verici bir hava katıyor bu çizgili defterlere. Aralara sokulmuş laflar diye buna denir. “Bla” maksimum komiklik için “bla bla bla” olarak da okunabilir. Bu renkli defterler olabilecek en güzel biçimde dikkat çekiciler.

16,51 X 11,43 X 1,27 cm; 160 sayfa
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Defter & Notluk ürünü