Knock Knock

Evcil Dostunuzla Özçekimler Fotoğraf Albümü

74.90 TL 48.69 TL (%35 indirim)
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
E-posta HABER VER
Adet:
Adet
SEPETE EKLE BEĞENDİKLERİME EKLE
Evcil hayvanlarımızın resimlerini çekmeye bayılıyoruz. Artık bu resimleri sonsuza dek saklayabileceğimiz ve sergileyebileceğimiz 3 boyutlu bir yer var. Resimleri o dijital cihazlardan çıkarın ve bu evcil dost odaklı albüme yerleştirin. Onların varlıklarını siz belgelemezseniz kim belgeleyecek? Hem köpek düşkünler hem kedi severler hem de hepsine bayılanlar için mükemmel hediye. Kapakta saçlarınızı (veya tüylerinizi) kontrol etmek için gerçek aynasıyla.

Sert kapaklı; 16.51 x 16.51 x 1.27 cm; resim yerleştirme bölmeli 32 sayfa
Teslimat; Siparişiniz, kargoya 5 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Değişim / İade; Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde adres sayfasında seçmiş olduğunuz firma ile karşı ödemeli olarak gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Değişim ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Yaşam Ürünleri ürünü