Knock Knock

Boşlukları Sevginle Doldur: Babam Hakkında Sevdiklerim

54.90 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
E-posta HABER VER
Bu küçük defter neden sizin babanızın 'en baba' baba olduğunu anlatan boşluk doldurmalı cümlelerle dolu. Sadece boşlukları sevginizle doldurun ve ta-dam! Babanızın tekrar tekrar okuyabileceği ona özel bir hediye. İster duygusal, ister komik doldurun Ona özel hediyeler her tip babayı mutlu edebilir Artık babanıza doğum gününde kravat almanın ötesine geçin

Çıkarılabilen plastik kılıflı sert kapak; 11,43 x 8,23 x 1,52 cm, 112 sayfa
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


Değişim / İade; Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde adres sayfasında seçmiş olduğunuz firma ile karşı ödemeli olarak gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Değişim ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Kitap ürünü