X
  • Knock Knock Bloknot: Hey Pislik!
  • Knock Knock Bloknot: Hey Pislik!
Knock Knock

Bloknot: Hey Pislik!

65.00 TL
22.75 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Pisliklerle iletişim kurmanız gerektiğinde netlik en önemli gücünüzdür. Birakın onların hakkında tam olarak ne düşündüğünüzü ve yaptıkları yanlışları nasıl düzeltmeleri gerektiğini bilsinler. Özellikle ev arkadaşları, oda arkadaşları ve bir daha asla görmek istemeyeceğiniz kişiler için uygun Gerçekten sinirlendirilmiş kişiler için ideal hediye Gerçek anlamda iç rahatlatıcı, asla paylaşılmasa bile

22,86 x 15,24 x 0.95 cm; 60 sayfa
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Defter & Notluk ürünü