X
  • Knock Knock Biz Çekimler Fotoğraf Albümü
  • Knock Knock Biz Çekimler Fotoğraf Albümü
  • Knock Knock Biz Çekimler Fotoğraf Albümü
Knock Knock

Biz Çekimler Fotoğraf Albümü

105.00 TL
36.76 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Hepimiz “bizçekim” yapıyoruz— artık onları saklayıp sergileyebileceğiniz 3 boyutlu bir yer var. Fotograflarınızı telefonunuzdan bu bizçekim defterine aktarmanın vakti geldi. Grup fotograflarınızı veya sevgilinizle çektiğiniz resimleri siz belgelemezseniz kim yapacak? Birlikte çekilmiş resimlerinize bakmaktan hoşlanan sevgililer ve arkadaşlar için ideal hediye Saçınıza son rötuşlar için kapakta gerçek ayna mevcuttur

Yastıklı sert kapak; 16.51 x 16.51 x 1.27 cm, 5.08 x 5.08, 7.62 x 7.62, veya 10.16 x 10.16 cm boyutlarında fotograf yerleri olan 32 sayfa
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Defter & Notluk ürünü