• Knock Knock Bırak Gitsin
  • Knock Knock Bırak Gitsin
  • Knock Knock Bırak Gitsin
  • Knock Knock Bırak Gitsin
Kargo Bedava
Knock Knock

Bırak Gitsin

155.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
“Bırak Gitsin”, 40’ın üzerinde düşündüren alıntısı ve düşündürdüklerini kaydedebileceğiniz sayfalarıyla hayatınızda işinize yarayanları tutup, yaramayanları atmanıza yardımcı olacak. Kaldığınız yeri tutabilmeniz içinse kullanışlı bir sayfa ayracı var Knock Knock tarzı aydınlanma! Fazlalıklardan kurtulamıyor musunuz? Hayellerinizin günlüğüyle tanışın!

Sert kapaklı; 19,68 x 14,42 x 1,42 cm; 128 sayfa; sayfa ayracı
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Ofis ve Kırtasiye ürünü