• Kitbox Design Yerküre Saksı - Mını
  • Kitbox Design Yerküre Saksı - Mını
  • Kitbox Design Yerküre Saksı - Mını
  • Kitbox Design Yerküre Saksı - Mını
  • Kitbox Design Yerküre Saksı - Mını
Kitbox Design

Yerküre Saksı - Mını

165.00 TL
57.76 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE

Yerküre Saksı, içindeki delikli seperatör düzlemi sayesinde hem bitkiler direkt dikilerek, hem de kendi saksıları ile içine yerleştirilerek kullanılabilir. Yerküre saksı, pirinç standı üzerinde istenilen yöne dönebilir.
*Fotoğraflardaki bitki görsel amaçlıdır, ürüne dahil değildir.

ÜRÜN : Yerküre SaksıTASARIMCI : Kitbox DesignÜRÜN EBATI : h: 16 cm Ø: 12 cmMATERYAL: Alüminyum PirinçBAKIM: Kuru bez ile silinebilir.ÜRÜN KODU : YRKR01

Bu ürün Lidyana adına KITBOX tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Kitbox Design tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Kitbox Design ürünü Daha fazla Saksı ürünü